U15: B ekipa prikazala zelo všečno igro, mladinke poražene v Mariboru

B ekipa deklet U15 se je v drugem krogu na domačem parketu pomerila proti ekipi iz Domžal, mladinke pa so v prvem krogu državnega prvenstva gostovale v Mariboru.

U15 B ŽKK KRKA

Varovanke trenerja Matjaža Cerkovnika so v prvem polčasu zaostajale za deset točk, vendar so nudile dostojen odpor nasprotnicam in navdušile z borbenostjo in ekipnim duhom. V drugem polčasu so bile točkovno povsem izenačene z nasprotnicami. V zadnji četrtini pa so se približale že na vsega točko zaostanka (40:41), vendar so jim potem nekoliko pošle moči in Domžalčanke so zabeležile zasluženo zmago.

KRKA B – DOMŽALE 43:53 (9:16, 10:13, 10:10, 14:14)

MLADINKE U19

Varovanke trenerja Saša Rebernika so se v prvem krogu nove sezone odpravile na gostovanje v Štajersko prestolnico. Krkašice so že od prve minute igrale medlo in nezbrano, kar se je odražalo tudi na rezultatu, saj so Novomeščanke prepričljivo izgubile prav vse četrtine srečanja in tako zabeležile prvi poraz v letošnji sezoni.

MARIBOR – KRKA 90:40 (24:8, 21:15, 19:8, 26:9)

Postava in strelke Krke: Jurečič 6, Bašić, Siročič 14, Prešeren 4, Gorjanec 9, Kastelic 2, Judež L. 5, Malenšek.

V naslednjem krogu se bodo mladinke pomerile v gosteh pri ekipi Ines ŠD Tabor Žiri.

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS