U13 ponovno do zmage, U15 B poražene

Poleg članic sta bili tekmovalno aktivni tudi dve selekciji mlajših kategorij. Dekleta 13 so se odpravila na gostovanje v Cerknico, ekipa U15 B pa je gostovala v Pivki.

u13 zkk krka

Varovanke trenerja Uroša Jazbeca so se na prvi tekmi pomerile proti domačinkam iz Cerknice. Krkašice so prevladovale skozi celotno srečanje in se zasluženo veselile nove, prepričljive zmage. Na drugem srečanju pa so tako kot na domačem parketu, tudi tokrat morale priznate premoč ekipi Žiri.

CERKNICA - KRKA 19:52 (7:10, 2:21, 8:12, 2:9)

ŽIRI – KRKA 38:23 (11:4, 6:8, 13:5, 8:6)

U15 B ŽKK KRKA

Varovanke trenerja Matjaža Cerkovnika so tekmo proti ekipi Pivke pričele nekoliko nervozno in si že v prvem polčasu priigrale precejšen zaostanek. V drugem polčasu pa so bile popolnoma enakovredne nasprotnice, dobile so obe zadnji četrtini, vendar je bil zaostanek iz prvega polčasa žal prevelik, da bi ga naše mlade košarkarice uspele nadoknaditi.

KRKA B – PIVKA 34:55 (7:24, 4:14, 12:11, 11:4)

Naslednje srečanje bodo dekleta odigrala na domačih tleh, v nedeljo 20. 11. 2019 ob 12:00 uri. Tekma se bo odvijala v telovadnici Osnovne šole Grm.

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS