Članice poražene po podaljšku

Novomeščanke so v petem krogu mednarodne Extra lige gostovale pri ekipi Jelša Šmarje.
 clanice ŽKK KRKA

Tekma je bila vseskozi napeta in izenačena, saj si ni nobena ekipa uspela priigrati vidnejšega vodstva. Na daljši odmor sta ekipi odšli povsem poravnani, rezultat na semaforju je bil 34:34. Tudi v nadaljevanju srečanja ni bilo sprememb, ekipi sta bili tesno skupaj. V tretji četrtini so si sicer Krkašice priigrale pet točk prednosti, vendar so domačinke v zadnji četrtini zaostanek izničile. Redni del srečanja ni prinesel zmagovalke, zato je sledil pet minutni podaljšek, v katerem so več zbranosti prikazale domačinke. Zmaga je tako ostala doma, Novomeščanke pa so tako zabeležile drugi poraz v sezoni.

JELŠA ŠMARJE - KRKA 76:68 (17:14, 17:20, 13:18, 16:11; 13:5)

Postava in strelke Krke: Judež L. 6, Kastelic 11, Siročič 9, Prešeren, Košmrlj 7, Gorjanec 4, Lavrič 16, Bobić 15

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS