Rezultati v tekmovalni sezoni 2014 - 2015

ČLANICE 2. SKL:

Pripravljalna tekma - 17.9. 2014

KK CERKNICA - ŽKK KRKA    46:55

1. krog: CERKNICA - KRKA  42:56 (9-20, 9-12, 11-11, 13-13)

Izjave po tekmi ter rezultati drugih tekem: portal Slovenska košarka

2. krog: ŽKK KRKA - ŽKD ILIRIJA  45:65 (12:12, 17:23, 8:16, 8:14) - več o tekmi na portalu Slovenska košarka

3. krog: JEŽICA - KRKA  51: 59   Statistika tekme

Poročilo z vseh tekem 2. SKL za članice z izjavami - portal Slovenska košarka

4. krog: KRKA - FELIX ZASAVJE 82:47  Statistika tekme

Več o tekmi (izjave po tekmi) - portal Slovenska košarka

Drugi mediji: Radio Krka,Lokalno.si 

Članice - povratna tekma Pokala Slovenije: Krka – Subrina Ilirija 71:56 (14:13, 20:20, 21:14, 16:9)  

[71:62 - rezultat s prve tekme]  Več o tekmi: portal Slovenska košarka

5.krog: KRANJSKA GORA - JESENICE : KRKA 65:55 (15:9, 14:14, 15:11, 21:21).

Strelke za Krko: Krošelj 22, Milanković 10, Marijan 8, Zoran 5 in Leskovšek 3.  Več o tekmi: portal Slovenska košarka

7. krog: ČRNOMELJ – KRKA 40:86 (3:28, 7:21, 18:20, 12:16)

Strelke za Krko: Milanković 21, Cesar 14, Gruden 10, Gregorčič 10, Jerman 9, Marijan 8, Klobučar 8, Leskovšek 4, Vene 2.

Izjave po tekmi ter rezultati drugih tekem: portal Slovenska košarka

8. krog: KRKA - ODEJA 57:84 (10:22, 13:18, 19:24, 15:20)

Strelke za Krko: Milanković 17, Gruden 14, Gregorčič 8, Krošelj 7, Vene 5, Leskovšek 2, Lavrič 2, Klobučar 2.

Izjave po tekmi ter rezultati drugih tekem: portal Slovenska košarka

9. krog: ROGAŠKA - KRKA 

ROGAŠKA - KRKA 75:61 (24:24, 23:13, 14:9, 14:15)

Strelke za Krko: Leskovšek 16, Vene 14, Milanković 8, Gruden 7, Lavrič 6, Klobučar 4, Cesar 3, Jerman 3.

Poročilo z vseh tekem 2. SKL za članice z izjavami - portal Slovenska košarka

Četrtfinale pokala: 1. Tekma: KRKA - TRIGLAV KRANJ 41:91 (9:22, 3:27, 15:21, 14:21)

Strelke za Krko: Koračin 7, Leskovšek 6, Krošelj 6, Vene 5, Gregorčič 4, Jerman 3, Milanković 2, Guden 2, Cesar 2, Lavrič 2, Klobučar 2

2. Tekma: TRIGLAV KRANJ - KRKA 87:41 (26:9, 19:13, 22:19, 20:0)

Strelke za Krko: Krošelj 12, Milanković 6, Leskovšek 5, Vene 5, Koračin 5, Gregorčič 4, Klobučar 2, Cesar 2.

Poročilo s prve in druge tekme ter fotogalerijo najdete na portalu Slovenska košarka.

10. krog: KRKA – CERKNICA 62:36 (17:13, 23:8, 8:9, 14:6)

Strelke za Krko: Milanković 17 (3 zadeti meti za tri točke), Vene 14, Cesar 9, Gregorčič 8, Gruden 7, Leskovšek 4, Jerman 4.

Poročilo z vseh tekem 2. SKL za članice z izjavami - portal Slovenska košarka.

11. krog: PANTER ILIRIJA - KRKA 63:76 (15:19, 24:20, 7:20, 17:17)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 3, Krošelj 21, Zoran 21, Cesar, Leskovšek 8, Lavrič 3, Milanković 3, Vene 11, Gregorčič 6.

Poročilo z vseh tekem 2. SKL za članice z izjavami - portal Slovenska Košarka.

12. krog: KRKA - JEŽICA 62:63 (14:12,13:19, 15:9, 20:23)

Postava in strelke Krke: Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 2, Cesar 4, Leskovšek 21(3 zadete trojke), Klobučar 1, Milanković 7, Vene 21, Gregorčič 6.

12. krog: FELIX ZASAVJE - KRKA 59:65 (14:17, 18:25, 15:11, 12:12)

Postava in strelke Krke: Krošelj 32, Zoran 8, Cesar, Leskovšek 2, Klobučar, Lavrič, Milanković 6, Vene 7, Gregorčič 10.

14. krog: KRKA - KRANJSKA GORA JESENICE 84:60 (21:10, 18:15, 24:15, 21:20)

Postava in strelke Krke: Jerman 2, Gruden 3, Krošelj 23, Zoran 15, Cesar 6, Koračin 8, Klobučar, Lavrič 5, Milanković 8, Vene 8, Gregorčič 3, Špoljar 3.

17. krog: ODEJA - KRKA 64:42 (13:10, 24:9, 10:18, 17:5)

Postava in strelke Krke: Krošelj 24, Leskovšek 10, Cesar 1, Milanković 1, Lavrič 2, Gregorčič 4, Jerman.

18. krog: KRKA - ROGAŠKA 73:62 (18:20, 18:15, 16:21, 21:6)

Postava in strelke Krke: Jerman, Krošelj 15, Zoran 15, Cesar 4, Leskovšek 8, Klobučar 1, Lavrič 4, Milanković 13, Vene 4, Gregorčič 9.

Članice so zaključile sezono na 4. mestu v 2. SKL!

MLADINKE U19:

1. krog: ČRNOMELJ - ŽKK KRKA   45:63 (odigrano 21.9.)

2. krog: KRKA - ATHLETE CELJE  58:90  Statistika tekme

3.krog: GROSUPLJE - KRKA   59:54  (19-11, 16-8, 9-23, 15-12)

4. krog: KRKA - ČRNOMELJ  107:37

6. krog: KRKA - GROSUPLJE   70:68 

3. krog: KONJICE - KRKA  60:70 

Krkina postava in strelke: Jerman, Koračin 4, Krošelj 17, Seničar 9, Cesar 6, Zoran 21, Leskovšek 13, Mervar, Lavrič, Klobučar

4. krog: JEŽICA - KRKA   58:68 (10:14, 11:17, 20:16, 17:21)

Strelke za Krko: Krošelj 19, Seničar 18, Zoran 11, Koračin 9, Leskovšek 5, Mervar 4 in Lavrič 2.

5. krog: KRKA - DOMŽALE  57:44 (14:9, 16:12, 14:9, 13:14)

Strelke za Krko: Zoran 17, Krošelj 12, Leskovšek 10, Špoljar 8, Jerman 6, Seničar 4.

6. krog: TRIGLAV – KRKA 71:59 (9:17, 22:15, 14:12, 26:15)

Strelke za Krko: Leskovšek 18, Seničar 17, Krošelj 11, Cesar 5, Zoran 4, Lavrič in Špoljar 2.

7. krog: KRKA - PANTER ILIRIJA  72:63 (20:13, 17:6, 20:17, 15:27)

Strelke za Krko: Krošelj 20, Seničar 19, Lavrič 9, Koračin 8, Cesar 7, Leskovšek 3, Mervar 2.

8. krog:ATHLETE CELJE - KRKA 81:48 (23:16, 16:14, 18:6, 24:12)

Strelke za Krko: Krošelj 18, Leskovšek 12, Špoljar 6, Seničar 4, Cesar 4, Mervar 2, Lavrič 2.

10. krog: KRKA – KONJICE 83:65 (18:20, 36:15, 17:12, 12:18)

Strelke za Krko: Krošelj 20, Seničar 17, Zoran 16, Leskovšek 8, Lavrič 6, Koračin 5, Cesar 4, Jerman 3, Mervar 2, Klobučar 2.

11. krog: KRKA - JEŽICA 90:64 (17:14, 25:18, 26:16, 22:16)

Postava in strelke Krke: Jerman 4, Koračin 3, Krošelj 19, Seničar 19, Cesar 6, Zoran 20, Leskovšek 15, Mervar, Lavrič 4, Klobučar.

12. krog: DOMŽALE - KRKA 51:68 (19:7, 13:22, 8:20, 11:19)

Postava in strelke Krke: Jerman, Koračin 2, Krošelj 24, Seničar 6, Cesar 4, Zoran 19, Leskovšek 9, Mervar, Lavrič 4, Klobučar.

13. krog:KRKA - TRIGLAV 69:74 (15:23, 22:13, 11:14, 21:24)

Postava in strelke Krke: Koračin, Jerman, Krošelj 17, Seničar 11, Cesar 8, Zoran 13, Leskovšek 16, Mervar 2, Lavrič, Klobučar 1.

14. krog: PANTER ILIRIJA - KRKA 86:89* (18:13, 17:26, 12:18, 29:19, 10:13)

Postava in strelke Krke: Koračin 10, Jerman 3, Krošelj 33, Zoran 11, Cesar 8, Vrščaj, Mervar 6, Lavrič 8, Špoljar 10.

*po podaljšku

Mladinke so z zmago dokončno potrdile nastop na zaključnem turnirju, ki se bo odvijal 20. in 22.3.2015 v Slovenskih Konjicah.

ZAKLJUČNI TURNIR:

Polfinalna tekma: TRIGLAV - KRKA 67:49 (19:19, 17:9, 11:15, 20:6)

Postava in strelke Krke: Jerman, Koračin, Krošelj 23, Seničar 2, Cesar 8, Zoran 5, Leskovšek 9, Vrščaj, Mervar, Lavrič 2, Špoljar.

Tekma za 3. mesto: KRKA - KONJICE 49:51 (12:7, 9:17, 11:15, 17:12)

Postava in strelke Krke: Jerman 8, Koračin, Krošelj 17, Seničar 6, Cesar 2, Zoran 10, Leskovšek, Vrščaj, Mervar, Lavrič 6, Špoljar, Klobučar

KADETINJE U17:

2. krog:  ŽKK KRKA - ŽKK ČRNOMELJ   107:47 (odigrano 27.9.)

3. krog: POSAVJE PODBOČJE - KRKA  26:94 (6-22, 9-22, 2-28, 9-22)

4. krog: PIVKA - KRKA  31:95 

5. krog: KRKA - VIPAVA  84:48 (26-17, 20-6, 28-16, 10-9) 

6. krog: KRKA : GROSUPLJE 55:70 (9:16, 18:27, 13:10, 15:17)

Statistika s tekme - KZS

7. krog:  ČRNOMELJ : KRKA  28 - 107  Statistika tekme

8. krog: KRKA - POSAVJE PODBOČJE  99:17   Statistika tekme

Strelke pri Krki: Koračin 18, Mervar 17, Špoljar 16, Lavrič 15, Jurečič 13, Burgar 12, Matkovič 8.

9. krog: KRKA : PIVKA 79:48 (14:10, 17:18, 20:8, 28:12)

Strelke za Krko: Jurečič 10, Koračin 12, Burgar, Matkovič, Mervar 16, Skube 2, Vrščaj 2, Lavrič 16, Špoljar 21.

10. krog: VIPAVA - KRKA 35:65 (5:16, 5:18, 9:17, 16:14)

Strelke za Krko: Jurečič 13, Lavrič 12, Špoljar 10, Zoran 9, Krošelj 7, Koračin 6, Mervar 6, Vrščaj 2.

S to zmago so se kadetinje uvrstile v TOP 6 – ligo za prvaka!

2. del tekmovanja

1. krog: KRKA - MARIBOR B 54:74 (14:21, 19:26, 17:12, 4:15)

Strelke za Krko: Krošelj 23, Lavrič 11, Koračin 8, Burgar 4, Mervar 4, Zoran 2.

2. krog: KRKA - ATHLETE CELJE 67:60 (18:20, 20:15, 16:11, 13:14) 

Strelke za Krko: Krošelj 26, Zoran 21, Koračin 15, Mervar 2, Špoljar 2, Lavrič 1.

3. krog: TRIGLAV KRANJ - KRKA 69:72 (13:16, 25:12, 17:20, 14:24)

Strelke za Krko: Krošelj 31, Lavrič 15, Koračin 10, Zoran 10, Mervar 6.

4. krog: KRKA – KONJICE 66:49 (15:17, 19:9, 12:10, 20:13) 

Strelke za Krko: Zoran 21, Krošelj 18, Koračin 12, Lavrič 6, Mervar 3, Skube 2, Vrščaj E. 2, Vrščaj I. 2.

6. krog: MARIBOR B - KRKA 68:67 (17:14, 14:13, 18:21, 19:19)

Postava in strelke Krke: Burgar 4, Koračin 10, Krošelj 21, Zoran 18, Mervar 4, Skube, Vrščaj I., Lavrič 10, Vrščaj E.

5. krogGROSUPLJE : KRKA 73:46 (17:17, 26:10, 13:13, 16:6)

Postava in strelke Krke: Jurečič 7, Koračin, Krošelj 18, Burgar 6, Mervar 2, Skube, Vrščaj I., Vrščaj E., Mikič, Lavrič 11, Špoljar 1.

8. krog: KRKA : TRIGLAV KRANJ 70:76 (14:18, 24:15, 22:23, 10:18)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 2, Krošelj 26, Zoran 16, Burgar 9, Mervar 2, Skube, Vrščaj I., Mikič, Lavrič 11, Špoljar 2.

7. krog: ATHLETE CELJE : KRKA 84:79 (24:25, 22:15, 13:11, 25:28)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Krošelj 34, Zoran 27, Burgar 4, Mervar 4, Vrščaj I., Matkovič, Vrščaj E., Lavrič 8, Špoljar 2.

9. krog: KONJICE : KRKA 51:64 (8:21, 19:14, 17:15, 7:16)

Postava in strelke Krke: Jurečič 2, Krošelj 25, Zoran 17, Burgar 2, Mervar 7, Lavrič 5, Špoljar 6, Vrščaj E.

10. krog: KRKA : GROSUPLJE 67:72 (16:23, 17:11, 14:18, 20:20)

Postava in strelke Krke: Jurečič 7, Špoljar 2, Lavrič 7, Kastelic, Burgar 1, Vrščaj I., Skube 2, Mervar 8, Zoran 16, Krošelj 24, Vrščaj E.

ZAKLJUČNI TURNIR:

Polfinalna tekma: 

KRKA – GROSUPLJE 56:74 (18:21, 11:18, 8:32, 19:3)

Postava in strelke Krke: Jurečič 5, Koračin 4, Krošelj 21, Zoran 12, Burgar 2, Mervar, Skube, Vrščaj I. 2, Mikič, Lavrič, Špoljar 10, Vrščaj E.

Tekma za 3. mesto:

MARIBOR B : KRKA 78:65 (23:15, 13:15, 19:17, 23:18)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 12, Krošelj 26, Zoran 19, Burgar, Mervar 2, Skube, Vrščaj I., Mikič, Lavrič 4, Špoljar 2.

STAREJŠE PIONIRKE U15:

1. krog:  ŽKK KRKA - ŽKK DOMŽALE   40:70   (odigrano 21.9.)

2. krog:  ŽKK KRKA - ŽKK PANTER ILIRIJA A  46:48  (odigrano 28.9.)

3. krog: JEŽICA B - KRKA  34:65 (4-7, 10-17, 7-24, 13-17)

4. krog: DOMŽALE - KRKA   56:40 

5. krog: PANTER ILIRIJA A - KRKA  56:18 (17-7, 14-4, 17-1, 8-6)

6.krog: KRKA : JEŽICA B  49:29  Statistika s tekme - KZS

2. krog:  VOJNIK - KRKA  22:52

Strelke za Krko: Lavrič 2, Strašek 10, Burgar 13, Šantelj 4, Skube 2, Kastelic 13, Macedoni 2, Selak 2, Pavec 2, Bohte 2

3. krog: KRKA - JELŠA ŠMARJE 54:53 (11:16, 16:14, 13:15, 14:8)

Statistika tekme

4. krog: PANTER ILIRIJA MLAJŠE : KRKA 34:81

Strelke za Krko: Burgar 30, Lavrič 11, Strašek 8, Burgar S. 8, Kastelic 11, Pavec 4, Šantelj 3, Macedoni 2, Androič 2, Bohte 2.

5. krog: KRKA  :  POMURJE  60:37 (20:13, 16:4, 12:14, 12:6)

Strelke za Krko: Burgar A. 18, Strašek 17, Skube 9, Kastelic 7, Muhič 3, Burgar S. 2, Lavrič 2, Bohte 2.

7. krog: 62:28 (10:3, 21:14, 16:3, 15:8)

Strelke za Krko: Kastelic 24, Strašek 12 Burgar S. 6, Skube 6, Bohte 6, Muhič 4, Lavrič 2, Šantelj 2. 

8. krog: JELŠA ŠMARJE - KRKA 42:34 (14:6, 12:9, 8:6, 11:10) 

Strelke za Krko: Burgar A. 22, Lavrič 5, Skube 2, Kastelic 2, Bohte 2 in Strašek 1.

9. krog: KRKA - PANTER ILIRIJA MLAJŠE 55:29 (12:8; 9:8; 19:6; 15:7)

Strelke za Krko: Burgar 15, Pavec 14, Muhič 7, Lavrič 5, Kastelic 5, Strašek 4, Macedoni 2, Blagojević 2, Bohte 1.

10. krog: POMURJE - KRKA 49:61 (15:12, 9:16, 13:19, 12:14)

Strelke za Krko: Burgar A. 24, Šantelj 10, Kastelic 9, Strašek 8, Burgar S. 7,Skube 3, Muhič 1.

2. del tekmovanja:

2. krog: KRKA - PANTER ILIRIJA 70:48 (14:10, 23:18, 16:8, 17:12)

Postava in strelke Krke: Burgar S. 5, Lavrič 13, Strašek 7, Burgar A. 18, Šantelj, Skube, Kastelic 14, Macedoni 2, Selak, Blagojevič 2, Bohte, Pavec 9.

3. krog: ČRNOMELJ : KRKA 6:103 (0:23, 0:26, 2:21, 4:33)

Postava in strelke Krke: Lavrič 7, Strašek 11, Burgar 13, Skube 16, Kastelic 7, Macedoni 2, Selak 12, Blagojević, Muhič 5, Bohte 4, Pavec 26.

5. krog: PANTER ILIRIJA : KRKA 57:71 (11:16, 17:14, 12:24, 17:17)

Postava in strelke Krke: Lavrič 9, Strašek 7, Burgar 21, Skube 4, Kastelic 17, Blagojević 2, Selak 4, Androič, Muhič 2, Bohte, Pavec 5.

6. krog: KRKA : ČRNOMELJ 97:15 (19:0, 16:3, 25:1, 37:11)

Postava in strelke Krke: Burgar S. 28, Lavrič 6, Strašek 7, Burgar A. 10, Skube 2, Kastelic 16, Selak 6, Androič 6, Muhič 2, Bohte 4, Pavec 10.

MLAJŠE PIONIRKE U13:

Mini pokal: KRKA -  GROSUPLJE A 19:44 

2. turnir - organizator: ČRNOMELJ 

ČRNOMELJ - KRKA   11:31, GROSUPLJE A - KRKA   38:32

2. krog, Mini pokal: GROSUPLJE A - KRKA  58:43 (21-8, 12-15, 19-6, 6-14)

Turnir U13: GROSUPLJE A - KRKA   38:39, KRKA - ČRNOMELJ  20:0   

1. turnir:

PANTER ILIRIJA A - KRKA  105:12

VIPAVA A - KRKA   51:61

2. turnir:

VIPAVA B – KRKA 30: 33 (12:6, 4:6, 6:4, 5:11, 3:6*) *podaljšek

Strelke za Krko: Burgar 13, Struhar 6, Dizdarević 4, Novina 2, Siročič 2, Grobler 2, Rom 2, Modic 2.

VIPAVA A -  KRKA   45:35 (18:2, 12:11, 4:8, 11:14)

Strelke za Krko: Burgar 16, Dizdarević 8, Pavlin 6, Struhar 3, Rom 2.

3. turnir:

KRKA - PANTER ILIRIJA A  8:91 (1:30, 4:24, 2:17, 1:20)

Postava in strelke Krke: Vehar, Pavlin, Groblar, Struhar 2, Judež, Kastelic 1, Košmrlj, Burgar 3, Modic, Rom, Dizdarević 2, Tojagić.

KRKA - VIPAVA B 32: 26 (11:7, 7:6, 10:9, 4:4)

Postava in strelke Krke: Judež 6, Burgar 6, Struhar 5, Košmrlj 5, Grobler 4, Zoran 4, Modic 2, Pavlin, Kastelic, Dizdarević, Tojagić, Novina.

2. del tekmovanja, razvrstitev od 8 do 16 mesta:

1. turnir:

KRKA – VIPAVA B 60:13. Rezultati po četrtinah: 24:2, 12:6, 23:2, 1:3. 

Postava in strelke Krke: Burgar 23, Struhar 10, Dizdarević 7, Pavlin 6, Košmrlj 5, Zoran 5, Grobler, Siročič 2, Modic 2, Kristan 2, Gorjanec, Judež.

KRKA – PIVKA A 48:34. Rezultati po četrtinah: 13:10, 8:10, 18:6, 9:8. 

Postava in strelke Krke: Vehar 5, Grobler 2, Siročič, Zoran 2, Košmrlj 1, Kastelic 3, Burgar 18, Struhar 8, Gorjanec 4, Tojagić, Vertuš 5, Novina.

3. turnir:

KRKA - GROSUPLJE 42:37 (14:2, 4:13, 14:7, 10:15) 

Postava in strelke Krke: Grobler, Pavlin, Siročič 2, Kristan, Judež 2, Košmrlj 6, Struhar 4, Burgar 22, Vertuš, Gorjanec 6, Novina.

KRKA - PIVKA 52:38 (16:13, 6:6, 17:15, 13:4) 

Postava in strelke Krke: Vehar 2, Pavlin 6, Siročič 4, Grobler 2, Košmrlj, Struhar, Burgar 19, Vertuš 4, Dizdarević 2, Rom 4, Gorjanec 5, Tojagić 4.

NAJMLAJŠE PIONIRKE U11:

1. turnir:

KRKA – ČRNOMELJ 48:40 (19:13, 2:12, 15:7, 12:8)

PANTER ILIRIJA VZHOD  - KRKA 55:23 (24:13, 12:2, 12:3, 7:5)

2. turnir:

ČRNOMELJ - KRKA 44:43 (15:15, 8:8, 11:6, 19:15)

KRKA - PANTER ILIRIJA 35:49 (21:15, 13:9, 9:7, 6:4)

3. turnir:

KRKA - PANTER ILIRIJA 46:55 (22:23, 6:9, 5:14, 13:9)

KRKA - ČRNOMELJ 44:32 (13:15, 6:8, 17:6, 8:3)

2. del tekmovanja:

2. turnir:

KRKA : STRAŽIŠČE KRANJ 33:55 (11:22, 7:19, 11:9, 4:5)

KRKA : PROTEINI.SI KOPER 66:14 (21:11, 16:0, 18:2, 11:1)

3. turnir: 

PIVKA A : KRKA 71:35 (29:13, 8:9, 24:5, 14:4)

STRAŽIŠČE KRANJ : KRKA 62:39 (23:11, 17:7, 11:6, 11:5)

4. turnir:

PROTEINI.SI KOPER : KRKA 46:22 (11:19, 0:11, 7:6, 4:10)

PIVKA A : KRKA 61:24 (24:12, 10:6, 15:4, 12:2)

3. del tekmovanja:

1. turnir:

PLAMA PUR ILIRSKA BISTRICA : KRKA 25:35 (9:17, 9:5, 0:9, 7:4)

PANTER ILIRIJA VZHOD : KRKA 36:25 (18:10, 4:6, 7:5, 6:4)

2. turnir:

PANTER ILIRIJA VZHOD - KRKA 52:42 (15:21, 3:9, 19:6, 15:6)

PROTEINI.SI KOPER - KRKA 9:79 (7:22, 2:9, 0:17, 0:31)

3. turnir:

KRKA - PLAMA PUR ILIRSKA BISTRICA 57:38 (18:11, 14:7, 16:18, 9:2)

KRKA - PROTEINI.SI KOPER 73:15 (26:11, 12:2, 18:2, 17:0)

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS

.

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS

NAPOVEDNIK TEKEM

Generalni sponzor:

krka 

 Septabene

Glavni sponzor:

Sava

Ostali sponzorji:

fs prevozi

Impreso

Multivario

AMBIT

                                                            Gostišče Loka d.o.o.

MO NOVO MESTO