ČLANICE:

Igralke: Nataša Vene, Eva Gregorčič, Mirela Milanković, Sara Gruden, Živa Jerman, Ema Leskovšek, Dora Klobučar, Katja Cesar, Zala Lavrič, Tjaša Miketič, Ida Vrščaj, Nika Koračin, Aleksandra Krošelj, Iva Mervar, Anja Špoljar, Tinkara Zoran, Urška Skube, Jana Jurečič, Eva Vrščaj.

Trener: Slavko Seničar

Pomočnik trenerja: Sašo Rebernik

zkk krka clanice 2015-2016

MLADINKE (U-19):

Igralke: Maruša Seničar, Dora Klobučar, Katja Cesar, Zala Lavrič, Tjaša Miketič, Ida Vrščaj, Nika Koračin, Aleksandra Krošelj, Iva Mervar, Anja Špoljar, Tinkara Zoran, Urška Skube, Jana Jurečič, Eva Vrščaj.

Trener: Sašo Rebernik

Mladinke

KADETINJE (U-17):

Igralke: Ida Vrščaj, Nika Koračin, Aleksandra Krošelj, Iva Mervar, Anja Špoljar, Tinkara Zoran, Urška Skube, Jana Jurečič, Eva Vrščaj, Manca Pavec, Neja Šantelj, Laura Lavrič, Nika Strašek, Ema Blagojevič, Špela Muhič, Ines Kastelic, Ajda Burgar, Patricia Bohte, Liza Skube, Nina Selak.

Trener: Sašo Rebernik

Kadetinje

STAREJŠE PIONIRKE - A EKIPA (U-15):

Igralke: Manca Pavec, Neja Šantelj, Laura Lavrič, Nika Strašek, Ema Blagojevič, Špela Muhič, Ines Kastelic, Ajda Burgar, Patricia Bohte, Liza skube, Nina Selak, Hana Androič, Sara Burgar.

Trener: Matija Frančič

Starejse pionirke

STAREJŠE PIONIRKE - B EKIPA (U-15):

Igralke: Loris Macedoni, Miša Modic, Loti Gorjanec, Zala Rom, Mija Grobler, Tija Struhar, Veronika Avbar, Katja Vertuš, Lana Kastelic, Jerca Tojagič, Nika Judež, Aida Dizdarevič, Jana Kregar, Tija Kristan, Kiara Pavlin, Maja Košmrlj, Kaja Gorenc, Iris Zoran, Ana Siročič, Eva Vehar, Ana Marija Novina. 

Trener: Matjaž Cerkovnik

Starejse pionirke

MLAJŠE PIONIRKE (U-13):

Igralke: Katja Vertuš, Lana Kastelic, Jerca Tojagič, Nika Judež, Sara Burgar, Aida Dizdarevič, Jana Kregar, Tija Kristan, Kiara Pavlin, Maja Košmrlj, Kaja Gorenc, Iris Zoran, Ana Siročič, Eva Vehar, Ana Marija Novina, Mala Malenšek, Nuša Grubar, Erna Žagar, Lana Prešeren, Mojca Klemenčič, Katja Juršič, Lea Judež.

Trener: Matjaž Cerkovnik

Mlajse pionirke

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS

NAPOVEDNIK TEKEM

Generalni sponzor:

krka 

 Septabene

Glavni sponzor:

Sava

Ostali sponzorji:

fs prevozi

Impreso

Multivario

AMBIT

                                                            Gostišče Loka d.o.o.

MO NOVO MESTO