Rezultati v tekmovalni sezoni 2015 - 2016

ČLANICE - 2. SKL

1. krog: KRKA - CERKNICA 67:48 (20:14; 24:11; 10:9; 13:14)

Postava in strelke Krke: Jerman 3, Gruden 9, Krošelj 15, Zoran 4, Cesar 11, Koračin, Leskovšek 1, Klobučar 1, Mervar, Milanković 9, Vene 3, Gregorčič 11.

2. krog: JANINA - KRKA 79:82 (24:26, 16:23, 23:21, 16:12)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 5, Krošelj 40, Cesar 12, Leskovšek 14, Klobučar 5, Vene, Gregorčič 6.

3. krog: KRKA - ILIRIJA 63:66 (13:17, 17:18, 19:9, 14:22)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden, Zoran 24, Cesar 7, Leskovšek 15, Klobučar 2, Lavrič, Milankovič 7, Vene 8, Gregorčič.

4. krog: KRANJSKA GORA - JESENICE : KRKA 53:44 (7:16, 15:9, 12:10, 19:9)

Postava in strelke Krke: Jerman 2, Gruden, Krošelj, Cesar 10, Marijan 2, Leskovšek 2, Klobučar 2, Lavrič, Milanković 10, Vene 10, Gregorčič 6.

5. krog: KRKA - KONJICE 34:83 (9:21, 11:19, 3:16, 11:27)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 10, Cesar 2, Leskovšek 10, Klobučar, Milanković 2, Vene 13, Gregorčič, Lavrič 3.

6. krog: JASMIN SPORT LEDITA - KRKA 57:54 (14:22, 11:8, 17:10, 15:14)

Postava in strelke Krke: Gruden 15, Miketič, Cesar 7, Leskovšek 13, Klobučar 2, Lavrič 2, Milanković 4, Vene 9, Gregorčič 2.

8. krog: KRKA - FELIX ZASAVJE  80:53 (28:8, 19:14, 21:12, 12:19)

Postava in strelke Krke: Jerman 12, Gruden 11, Krošelj 18, Koračin 4, Cesar 7, Mervar, Leskovšek 10, Klobučar, Lavrič 3, Milanković 4, Vene 5, Gregorčič 6.

9. krog: JEŽICA - KRKA 84:76 (26:18, 25:15, 16:26, 17:17)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 6, Krošelj 17, Zoran 27, Cesar 4, Leskovšek 9, Špoljar, Lavrič 4, Milanković, Vene 5, Gregorčič 3.

10. krog: CERKNICA - KRKA 50:38 (21:10, 6:8, 5:15, 18:5)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 2, Cesar 7, Leskovšek 16, Lavrič 5, Milanković 2, Vene 4, Gregorčič 2.

11. krog: KRKA – JANINA 70:58 (20:10, 20:15, 11:17, 19:15)

Postava in strelke Krke: Jerman 3, Gruden 17, Cesar 17, Miketič 2, Klobučar, Lavrič 8, Milanković 4, Vene 13, Gregorčič 6.

12. krog: ILIRIJA - KRKA 67:45 (19:19, 8:10, 18:6, 22:10)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 5, Cesar 6, Leskovšek 16, Lavrič 3, Milanković 1, Vene 4, Gregorčič 10.

13. krog: KRKA - KRANJSKA GORA JESENICE 68:58 (11:16, 22:12, 19:24, 16:6)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 5, Krošelj 36, Zoran 7, Cesar 2, Leskovšek 6, Klobučar 4, Lavrič 1, Milanković 1, Gregorčič 2, Špoljar 4.

14. krog: KONJICE - KRKA 68:53 (10:15, 25:11, 16:16, 17:11)

Postava in strelke Krke: Jerman 4, Krošelj 18, Cesar 5, Mervar, Milanković 8, Lavrič 3, Gregorčič 15.

15. krog: KRKA – JASMIN SPORT LEDITA 65:43 (17:10, 14:12, 13:11, 21:10)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden 7, Cesar 15, Leskovšek 5, Klobučar 4, Lavrič 9, Milanković 9, Vene 6, Gregorčič 10.

17. krog: FELIX ZASAVJE - KRKA 44:73 (11:19, 15:15, 12:17, 6:22)

Postava in strelke Krke: Jerman, Krošelj 35, Zoran 11, Cesar 4, Leskovšek 9, Mervar 4, Lavrič 2, Milanković 1, Vene 3, Gregorčič 4.

18. krog: KRKA – JEŽICA 78:44 (20:9, 28:14, 12:6, 18:15)

Postava in strelke Krke: Jerman 3, Krošelj 23, Zoran 19, Mervar, Leskovšek 11, Klobučar 7, Lavrič 6, Milanković, Vene 2, Gregorčič 3, Špoljar 4.

Članice so zaključile tekmovanje na 5. mestu.

POKAL ČLANICE:

1. tekma: JASMIN SPORT LEDITA : KRKA 58:58 (8:24, 13:13, 22:6, 15:15)

Postava in strelke Krke: Jerman, Gruden, Milanković 8, Zoran 23, Cesar 3, Leskovšek 2, Klobučar, Vene 17, Gregorčič 5.

2. tekma: KRKA : JASMIN SPORT LEDITA 50:59 (15:16, 18:17, 11:12, 6:14)

Postava in strelke Krke: Koračin 5, Gruden 2, Zoran 9, Cesar 7, Leskovšek 5, Klobučar, Lavrič, Milanković 4, Vene 8, Gregorčič 10.

18. krog: KRKA - JEŽICA 78:44 (20:9, 28:14, 12:6, 18:15)

Postava in strelke Krke: Jerman 3, Krošelj 23, Zoran 19, Mervar, Leskovšek 11, Klobučar 7, Lavrič 6, Milanković, Vene 2, Gregorčič 3, Špoljar 4.

Članice so zasedle končno 5. mesto v 2. SKL!

MLADINKE U19 - 1. SKL

1. krog: KRKA - MARIBOR 62:54 (13:8, 16:21, 16:17, 16:9)

Postava in strelke Krke: Koračin 5, Krošelj 5, Seničar 8, Cesar 6, Zoran 11, Miketič 7, Mervar 2, Klobučar 6, Lavrič 7, Špoljar 5.

2. krog: ATHLETE CELJE - KRKA 90:43 (27:9, 27:20, 22:4, 14:10)

Postava in strelke pri Krki: Krošelj 20, Cesar 7, Zoran 4, Miketič, Mervar 2, Klobučar 2, Lavrič 2, Špoljar 4, Vrščaj E. 2.

3. krog: KRKA - GROSUPLJE 63:50 (21:17, 14:17, 11:10, 17:6)

Postava in strelke pri Krki: Koračin 3, Krošelj 26, Seničar 6, Cesar 13, Zoran 10, Miketič, Mervar, Klobučar 4, Špoljar, Vrščaj E. 1.

4. krog: PANTER ILIRIJA - KRKA 56:91 (14:35, 16:17, 9:18, 27:21)

Postava in strelke Krke: Jurečič 4, Koračin 10, Krošelj 27, Seničar 6, Cesar 14, Zoran 21, Mervar 2, Klobučar 4, Špoljar 3.

5. krog: KRKA - JEŽICA 70:65 (13:17, 20:16, 20:6, 17:26)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 6, Krošelj 28, Seničar 12, Cesar 14, Zoran 10, Miketič, Mervar, Klobučar, Špoljar, Vrščaj E.

6. krog: DOMŽALE - KRKA 47:72 (13:12, 10:20, 10:22, 14:18)

Postava in strelke Krke: Jurečič 11, Koračin 2, Krošelj 21, Seničar 6, Cesar 6, Zoran 13, Miketič 2, Mervar 6, Klobučar 2, Vrščaj E. 3.

7. krog: KRKA - TRIGLAV 52:79 (19:20, 11:21, 6:17, 16:21)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin, Krošelj 12, Seničar 13, Cesar 8, Zoran 7, Miketič, Mervar, Klobučar 6, Lavrič 2, Špoljar 4, Vrščaj.

8. krog: KONJICE - KRKA 50:61 (21:19, 14:13, 5:15, 10:14)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 12, Seničar 24, Cesar 12, Mervar 2, Klobučar 2, Lavrič 4, Špoljar 5.

10. krog: MARIBOR - KRKA 55:69 (14:15, 13:19, 13:21, 15:14)

Postava in strelke Krke: Jurečič 2, Seničar 17, Cesar 10, Zoran 21, Miketič, Mervar 4, Klobučar 3, Lavrič 12.

11. krog: KRKA - ATHLETE CELJE 57:68 (16:12, 16:17, 10:22, 15:17)

Postava in strelke Krke: Jurečič 3, Koračin 6, Zoran 18, Cesar 10, Miketič, Mervar 4, Mervar 2, Klobučar 4, Lavrič 12, Špoljar 2.

12 krog: GROSUPLJE - KRKA 71:56 (24:15,18:12,15:20,14:11)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin, Seničar 26, Cesar 7, Zoran 14, Mervar 2, Klobučar, Lavrič 3, Špoljar 4.

13. krog: KRKA - PANTER ILIRIJA 82:56 (16:14, 23:17, 23:13, 20:12)

Postava in strelke Krke: Koračin 9, Krošelj 32, Seničar 17, Cesar 8, Zoran 8, Mervar 1, Klobučar 3, Špoljar 4, Vrščaj.

14. krog: JEŽICA - KRKA 41:65 (7:15, 18:16, 8:12, 8:22)

Postava in strelke Krke: Koračin 2, Seničar 15, Cesar 15, Zoran 12, Klobučar 4, Lavrič 11, Špoljar 6.

15. krog: KRKA - DOMŽALE 68: 59 (22:14, 17:12, 18:9, 11:24)

Postava in strelke Krke: Jurečič 3, Koračin 4, Krošelj 20, Zoran 14, Cesar 6, Mervar 9, Klobučar 2, Lavrič 6, Špoljar 4.

16. krog: TRIGLAV - KRKA 59:67 (12:11, 19:17, 17:20, 11:19)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Krošelj 23, Seničar 17, Cesar 7, Zoran 16, Mervar 2, Klobučar, Lavrič 2, Špoljar.

17. krog: KRKA – KONJICE 61:48 (17:10, 17:10, 20:22, 7:6)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 5, Krošelj 22, Seničar 4, Cesar 6, Zoran 7, Vrščaj I., Mervar 2, Klobučar, Lavrič 13, Špoljar 2, Vrščaj E.

Mladinke so se uvrstile na zaključni turnir!

ZAKLJUČNI TURNIR - FINAL 4:

Prva polfinalna tekma: KRKA : TRIGLAV 66:50 (14:13, 15:9, 21:16, 16:12)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 2, Krošelj 24 (7 pridobljenih žog), Seničar 6 (15 skokov, 8 podaj), Cesar 11, Zoran 16, Vrščaj I., Mervar 5, Klobučar, Lavrič 2, Špoljar, Vrščaj E.

Finalna tekma: KRKA – ATHLETE CELJE 53:76 (14:18, 12:18, 15:23, 12:17)

Postava in strelke Krke: Jurečič 2, Koračin, Krošelj 17, Seničar 17 (15 skokov, 5 podaj), Cesar, Zoran 7, Vrščaj I., Mervar 2, Klobučar, Lavrič 5, Špoljar, Vrščaj E. 3.

Mladinke so osvojile zgodovinski naslov državnih podprvakinj!

KADETINJE U17 - 1. SKL

1. krog: VIPAVA - KRKA 59:66 (12:11, 13:19, 22:19, 12:17)

Postava in strelke Krke: Jurečič 2, Krošelj 37, Zoran 18, Mervar 5, Skube, Vrščaj I., Kastelic, Strašek, Vrščaj E. 4. 

2. krog: KRKA - JEŽICA A 102:37 (16:11, 31:9, 25:10, 30:7)

Postava in strelke Krke: Koračin 11, Krošelj 28, Zoran 27, Mervar 4, Skube 2, Vrščaj I. 2, Strašek 1, Špoljar 8, Vrščaj E. 19.

3. krog: GROSUPLJE - KRKA 65:73 (12:16, 23:20, 17:22, 13:15)

Postava in strelke pri Krki: Koračin, Krošelj 31, Zoran 25, Burgar 9, Mervar 6, Skube, Kastelic, Strašek, Špoljar, Vrščaj E. 2.

4. krog: KRKA - TRIGLAV 87:89 (21:13, 21:30, 19:22, 26:24)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 6, Krošelj 34, Zoran 29, Burgar 5, Mervar 2, Skube, Vrščaj I., Strašek, Špoljar 11, Vrščaj E.

5. krog: ODEJA - KRKA 73:78 (22:19, 17:21, 15:24, 19:14)

Postava in strelke Krke: Jurečič 11, Koračin 4, Krošelj 30, Zoran 17, Burgar 12, Mervar 2, Vrščaj I. 2, Vrščaj E.

6. krog: KRKA - POSAVJE PODBOČJE 81:30 (24:2, 15:14, 21:7, 21:7)

Postava in strelke Krke: Jurečič 25, Koračin 4, Burgar 20, Mervar 9, Skube l. 4, Vrščaj I. 4, Kastelic 3, Šantelj, Vrščaj E. 12.

7. krog: KRKA - PIVKA 86:45 (27:8, 20:13, 15:4, 24:20)

Postava in strelke Krke: Jurečič 24, Koračin 15, Burgar 15, Mervar 12, Vrščaj I., Strašek 6, Špoljar 10, Vrščaj E. 4.

8. krog: KRKA - VIPAVA 76:46 (19:11, 16:9, 19:14, 22:12)

Postava in strelke Krke: Jurečič 14, Koračin 15, Zoran 25, Burgar 8, Mervar 2, Skube, Vrščaj I. 2, Kastelic, Špoljar 8, Vrščaj E. 2.

9. krog: JEŽICA - KRKA 46:74 (11:18, 15:19, 7:22, 13:15)

Postava in strelke Krke: Jurečič 13, Koračin 6, Lavrič 3, Burgar 8, Mervar 20, Vrščaj I., Kastelic 9, Strašek 2, Vrščaj E. 13.

10. krog: KRKA - GROSUPLJE 47:57 (6:13, 14:16. 10:17, 17:11)

Postava in strelke Krke: Jurečič 12, Koračin 4, Zoran, Burgar 9, Mervar 8, Skube, Vrščaj I. 2, Kastelic, Strašek, Špoljar, Vrščaj E. 12.

11. krog: TRIGLAV - KRKA 87:47 (20:10, 22:14, 19:15, 26:8)

Postava in strelke Krke: Jurečič 18, Koračin 13, Burgar 7, Mervar 2, Špoljar 7, Vrščaj I. 2. 

12. krog: KRKA - ODEJA 64:69 (20:17,10:18, 17:14, 17:20)

Postava in strelke Krke: Jurečič 12, Koračin 10, Zoran 36, Burgar 2, Mervar 4, Skube, Vrščaj I., Kastelic, Strašek.

13. krog: POSAVJE PODBOČJE - KRKA 39:69 (12:26, 8:10, 8:12, 11:21)

Postava in strelke Krke: Jurečič 9, Burgar 22, Mervar 15, Kastelic 2, Strašek, Špoljar 16, Vrščaj E. 7

14. krog: PIVKA PERUTNINARSTVO - KRKA 34:100 (7:22, 7:28, 11:19, 9:31)

Postava in strelke Krke: Jurečič 11, Koračin 9, Krošelj 35, Zoran 20, Burgar 12, Mervar 4, Špoljar 9.

Kadetinje so zaključile s 1. delom tekmovanja in se uvrstile med 6 najboljših ekip v Sloveniji!

2. del tekmovanja, LIGA ZA PRVAKA:

3. krog: KRKA - JEŽICA B 69:72 (14:23, 14:14, 22:11, 19:24)

Postava in strelke Krke: Koračin 12, Krošelj 25, Zoran 18, Burgar 10, Kastelic, Mervar, Vrščaj I., Vrščaj E., Lavrič, Špoljar 4.

4. krog: ATHLETE CELJE - KRKA 63:50 (17:12, 15:16, 24:11, 7:11)

Postava in strelke Krke: Koračin 9, Krošelj 19, Zoran 13, Burgar 3, Mervar 6, Špoljar, Vrščaj.

5. krog: KRKA - MARIBOR 69:56 (23:19, 14:12, 9:17, 23:8)

Postava in strelke Krke: Jurečič 2, Koračin 13, Krošelj 23, Zoran 17, Mervar 4, Vrščaj, Špoljar 10.

8. krog: JEŽICA B – KRKA 53:69 (18:25, 10:16, 15:11, 10:17)

Postava in strelke Krke: Jurečič 3, Koračin 2, Krošelj 30, Zoran 20, Burgar 10, Mervar 2, Vrščaj I., Kastelic, Špoljar 2, Vrščaj E.

9. krog: KRKA – ATHLETE CELJE 61:57 (17:14, 20:12, 11:15, 13:16)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin 6, Krošelj 26, Zoran 15, Burgar 4, Mervar 7, Vrščaj I. Špoljar 3, Vrščaj E.

10. krog: MARIBOR - KRKA 65:59 (15:14, 12:20, 28:14, 10:11)

Postava in strelke Krke: Jurečič, Koračin, Krošelj 26, Zoran 23, Burgar 8, Mervar, Vrščaj I., Kastelic, Špoljar 2, Vrščaj E.

Kadetinje so zaključile s tekmovanjem na 5. mestu.

STAREJŠE PIONIRKE U15 - A EKIPA - 1. SKL

2. krog: JEŽICA B - KRKA A 32:53 (11:12, 7:14, 8:16, 6:11)  

Strelke pri Krki: Andorič 1, Skube 2, Strašek 11, Burgar A. 25, Pavec 1, Šantelj 5, Burgar S. 4, Selak 4.

3. krog: KRKA - ČRNOMELJ 112:18 (29:5, 19:3, 32:2, 32:8)

Postava in strelke pri Krki: Burgar S. 27, Lavrič 6, Strašek 8, Burgar A. 4, Pavec 20, Šantelj, Skube 14, Kastelic 11, Selak 6, Bohte 16.

5. krog: KRKA A - JEŽICA B 54:36 (8:9, 16:8, 15:11, 15:8)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 1, Strašek 6, Burgar A. 25, Šantelj 12, Skube 5, Burgar S., Selak 5, Bohte, Kastelic.

6. krog: ČRNOMELJ - KRKA A 11:104 (0:29; 7:21; 0:35; 4:19)

Postava in strelke Krke: Androič 12, Lavrič 4, Burgar A. 20, Šantelj 7, Skube 7, Kastelic 18, Burgar S. 19, Selak 16, Bohte 1.

2. del tekmovanja:

2. krog: ODEJA - KRKA A 44:47 (8:14, 12:8, 16:7, 8:18)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 2, Strašek 5, Burgar A. 27, Pavec, Šantelj, Kastelic, Burgar S., Selak 8, Bohte 2.

3. krog: KOPER - KRKA 22:54 (0:14, 4:20, 4:9, 14:11)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 5, Strašek 3, Burgar 20, Pavec, Šantelj 2, Skube 8, Kastelic 8, Selak 6, Bohte 2.

4. krog: VIPAVA - KRKA 26:66 (10:18, 9:10, 1:21, 6:17)

Postava in strelke Krke: Androič 4, Lavrič 7, Strašek 4, Burgar 16, Pavec 10, Skube, Kastelic 8, Selak 13, Bohte 4.

5. krog: KRKA - TRIGLAV 37:67 (11:11, 5:18, 12:16, 8:22)

Postava in strelke Krke: Androič 1, Lavrič 3, Strašek 5, Burgar 6, Pavec 1, Šantelj 8, Skube 3, Kastelic 8, Selak 2, Bohte.

6. krog: GROSUPLJE - KRKA 46:53 (6:12, 18:13, 6:10, 16:18)

Postava in strelke Krke: Skube 5, Lavrič 12, Strašek 1, Burgar 20, Selak, Šantelj 4, Kastelic 11, Bohte.

7. krog: KRKA - PIVKA 60:43 (16:13, 15:4, 11:11, 18:15)

Postava in strelke Krke: Skube, Lavrič 1, Strašek 14, Burgar 26, Pavec 4, Šantelj 3, Kastelic 12, Selak, Bohte.

9. krog: KRKA - ODEJA 83:44 (18:7, 30:11, 16:21, 19:5)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 2, Strašek 16, Burgar A. 30, Pavec 7, Šantelj, Skube, Kastelic 15, Selak 13, Bohte.

10. krog: KRKA A - KOPER 69:23 (15:10, 21:7, 17:4, 16:2)

Postava in strelke Krke: Androič 8, Lavrič 5, Strašek 14, Burgar 18, Pavec, Šantelj 1, Skube 9, Kastelic 4, Selak 4, Bohte 6. 

11. krog: KRKA A - VIPAVA 94:24 (20:4, 26:9, 29:8, 19:3)

Postava in strelke Krke: Androič 4, Lavrič 3, Strašek 10, Burgar A. 31, Skube 10, Kastelic 20, Burgar S. 8, Selak 8, Bohte, Pavec.

12. krog: TRIGLAV - KRKA A 60:25 (14:7, 10:12, 21:4, 15:2)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 6, Strašek 3, Burgar A. 4, Pavec 4, Šantelj, Skube, Kastelic, Selak 6, Bohte 2.

13. krog: KRKA A - GROSUPLJE 59:47 (17:11, 13:4, 16:13, 16:16)

Postava in strelke Krke: Burgar S. 10, Lavrič 2, Strašek 5, Burgar A. 22, Pavec 3, Šantelj, Skube, Kastelic 12, Androič, Selak, Bohte 5.

14. krog: PIVKA PERUTNINARSTVO - KRKA 47:41 (3:4, 12:8, 15:14, 17:15)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 2, Strašek 6, Burgar A. 20, Pavec, Šantelj, Skube, Kastelic 6, Burgar S. 2, Selak, Bohte 3.

3. del tekmovanja, LIGA ZA PRVAKA:

1. krog: KONJICE - KRKA 64:50 (13:12, 15:11, 20:14, 16:13)

Postava in strelke Krke: Lavrič 6, Strašek 8, Burgar A. 21, Pavec, Šantelj, Skube, Kastelic 9, Burgar S., Selak 6.

2. krog: KRKA A - JEŽICA A 41:55 (8:12, 11:6, 12:17, 10:20)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 2, Strašek 5, Burgar A. 11, Pavec, Šantelj, Skube, Kastelic 15, Burgar S., Selak 3, Bohte 5.

3. krog: ATHLETE CELJE - KRKA A 85:67 (26:16, 21:16, 24:19, 14:16)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 6, Burgar A. 36, Šantelj 4, Skube 2, Kastelic 10, Burgar S., Selak 6, Bohte 2.

4. krog: KRKA A - KONJICE 40:52 (9:18, 15:20, 6:8, 10:6)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 8, Strašek, Burgar A. 17, Pavec, Skube, Kastelic 5, Burgar S., Selak 2, Bohte 4.

5. krog: JEŽICA - KRKA A 65:44 (17:5, 16:11, 21:8, 11:20)

Postava in strelke Krke: Lavrič 1, Strašek, Burgar A. 11, Skube 6, Kastelic 6, Burgar S. 4, Selak 2, Bohte 14.

6. krog: KRKA – JEŽICA 78:44 (20:9, 28:14, 12:6, 18:15)

Postava in strelke Krke: Jerman 3, Krošelj 23, Zoran 19, Mervar, Leskovšek 11, Klobučar 7, Lavrič 6, Milanković, Vene 2, Gregorčič 3, Špoljar 4.

Prva ekipa starejših pionirk je tekmovanje zaključila na 5. mestu.

Jadranska - MŽRKL liga:

1. turnir:

KRKA : KVARNER 58:37 (10:7, 19:14, 7:10, 24:6)

Postava in strelke Krke: Androič 2, Lavrič 4, Strašek 9, Burgar A. 18, Pavec 1, Šantelj, Skube 8, Kastelic, Burgar S. 10, Selak 6, Bohte

KRKA : ZAGREB 64:72 (16:22, 12:19, 25:17, 14:11)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič 5, Strašek 7, Burgar 25, Pavec 2, Šantelj 4, Skube 8, Burgar S., Selak 11, Bohte 2.

2. turnir:

KRKA - MARIBOR 61:37 (8:3, 14:10, 23:7, 16:17)

Postava in strelke Krke: Burgar S. 10, Lavrič 3, Strašek 4, Burgar A. 19, Pavec, Šantelj, Skube 8, Kastelic 9, Selak, Androič, Bohte 2. 

KRKA - ZAGREB 54:74 (18:20, 10:23, 13:10, 13:22)

Postava in strelke Krke: Burgar S., Lavrič 6, Strašek, Burgar A. 17, Pavec 1, Šantelj 8, Skube 2, Kastelic 14, Selak 4, Bohte 2.

3. turnir:

KRKA - KOPRIVNICA 64:43 (17:11, 23:10, 15:8, 9:24)

Postava in strelke Krke: Androič, Lavrič, Strašek 15, Burgar A. 15, Šantelj 2, Skube 4, Kastelic 17, Burgar S., Selak 5, Bohte 5.

KRKA - ZAGREB 46:61 (19:16, 8:17, 3:21, 16:7)

Postava in strelke Krke: Androič 1, Lavrič 3, Strašek 9, Burgar A. 10, Šantelj 5, Skube, Kastelic 4, Burgar S., Selak 11, Bohte 3.

4. turnir: 

KOPRIVNICA - KRKA 50:56 (18:12, 4:15, 11:16, 17:12)

Postava in strelke Krke: Burgar S. 11, Lavrič 5, Strašek 2, Burgar A. 22, Pavec 2, Kastelic 12, Selak 2, Bohte.

KRKA - MARIBOR  54:77 (12:20; 8:23; 26:23; 8:11)

Postava in strelke Krke: Burgar S. 8, Lavrič 9, Strašek 10, Burgar A. 16, Pavec 1, Kastelic 7, Bohte 3

STAREJŠE PIONIRKE U15 - B EKIPA - 1. SKL

1. krog: KRKA B - PANTER ILIRIJA A 13:119 (2:23, 4:32, 3:26, 4:38)

2. krog: FIT FIT LEDITA - KRKA B 60:40 (21:10, 14:7, 18:11, 13:16)

3. krog: KRKA B - JEŽICA 11:68 (0:26, 2:17, 2:3, 7:22)

4. krog: KRKA - PANTER ILIRIJA A 17:90 (2:24, 12:21, 3:27, 0:18)

5. krog: KRKA - FIT FIT LEDITA 26:44 (13:15, 5:6, 3:15, 5:8)

2. del tekmovanja:

1. krog: JELŠA ŠMARJE - KRKA B 28:63 (6:23, 6:16, 10:12, 6:12)

2. krog: KRKA B - VOJNIK 26:58 (4:10, 6:19, 10:16, 6:13)

3. krog: FIT FIT LEDITA - KRKA B 43:67 (8:19, 11:9, 19:13, 20:12)

5. krog: KRKA B - FELIX ZASAVJE 30:76 (10:30, 7 :18, 6:10, 7:18)

6. krog: KRKA B - JELŠA ŠMARJE 29:60 (9:20, 1:12, 10:21, 9:7)

8. krog: KRKA B - FIT FIT LEDITA 45:59 (9:20, 9:15, 10:12, 17:12)

10. krog: FELIX ZASAVJE - KRKA B 98:35 (27:6, 25:8, 18:2, 28:19)

7. krog: VOJNIK - KRKA B  29:35 (5:11, 4:6, 9:13, 7:9)

3. del tekmovanja:

1. krog: ČRNOMELJ - KRKA B 41:51 (8:9, 10:14, 8:15, 15:13)

3. krog: KRKA B - PANTER ILIRIJA 30:83 (6:23, 5:27, 12:13, 7:20)

4. krog: KRKA B - ČRNOMELJ 88:21 (23:8, 20:4, 26:5, 19:4)

6. krog: PANTER ILIRIJA - KRKA B 74:28 (13:5, 17:10, 21:5, 23:8)

 

MLAJŠE PIONIRKE U13 - 1. SKL

2. turnir:

KRKA - DOMŽALE 77:10 (15:4, 28:2, 12:2, 23:2)

KRKA - GROSUPLJE B 55:10 (18:5, 13:0, 6:0, 18:5)

3. turnir:

KRKA - ČRNOMELJ 69:12 (27:2, 22:2, 8:6, 22:2)

KRKA - GROSUPLJE 68:11 (10:4, 24:2, 15:5, 22:0)

4. turnir:

ČRNOMELJ - KRKA 12:74 (2:18, 4:19. 4:14, 2:23)

KRKA - DOMŽALE 55:12(12:4, 24:0, 10:8, 9:0)

2. del tekmovanja:

1. turnir:

FELIX ZASAVJE - KRKA 77:60 (16:11, 13:12, 13:25, 35:12)

KRKA - MARIBOR A 42:33 (11:7, 11:10, 9:2, 11:14)

2. turnir:

KRKA - FELIX ZASAVJE A 25:54 (7:16, 3:17, 7:8, 8:13)

KRKA - POMURJE 24:46 (10:14, 4:9, 1:14, 9:9)

3. turnir:

MARIBOR A - KRKA 36:27 (10:6, 6:10, 8:7, 12:4)

KRKA - POMURJE 26:50 (3:16, 4:10, 8:17, 11:7)

3. del tekmovanja:

2. turnir:

KRKA - DOMŽALE 72:13 (19:1, 24:3, 12:9, 17:0)

KRKA - ČRNOMELJ 56:28 (16:10, 16:6, 8:5, 16:7)

3. turnir:

ČRNOMELJ - KRKA 21:41 (5:2; 2:17; 10:10; 4:12)

DOMŽALE - KRKA 29:80 (8:13; 6:29; 10:17; 5:21)

MINI POKAL:

1. tekma: ATHLETE CELJE - KRKA 38:32 (18:9, 8:10, 10:10, 2:3)

2. tekma: KRKA - ATHLETE CELJE 35:58 (6:22, 11:15, 8:19, 10:2)

NAJMLAJŠE PIONIRKE U11 - 1. SKL

1. turnir:

ČRNOMELJ - KRKA 34:27 (20:13, 6:6, 8:2, 0:6)

Postava in strelke Krke: Kristan, Blatnik 2, Selak 3, Bevc 3, Strašek, Horvat 4, Palka 4, Kirn, Zaletelj, Pirc 2, Mulalič 2, Novina.

Po začetnih štafetnih igrah - ČRNOMELJ 9, KRKA 7

JEŽICA - KRKA 23:65 (13:20, 0:14, 2:9, 8:22)

Postava in strelke Krke: Kristan 5, Blatnik, Selak 2, Bevc 6, Strašek 2, Horvat 14, Palka 7, Kirn 9, Zaletelj, Pirc 4, Mulalič 2, Novina 4.

Po začetnih štafetnih igrah - JEŽICA 6, KRKA 10

2. turnir: 

KRKA - ČRNOMELJ 58:32 (17:13, 17:8, 8:10, 16:2)

KRKA - JEŽICA B 89:30 (34:15, 20:7, 20:2, 15:6)

3. turnir:

JEŽICA B - KRKA 14:82 (7:24, 1:30, 2:12, 4:16)

KRKA - ČRNOMELJ 45:44 (18:16, 13:6, 4:10, 10:12)

2. del tekmovanja:

2. turnir:

KRKA - JANA ATHLETE 53:66 (11:41, 10:4, 21:7, 11:14)

KRKA - ATHLETE CELJE 28:64 (15:29, 3:6, 3:23, 7:6)

3. turnir:

MARIBOR - KRKA 57:39 (20:17, 15:11, 16:4, 6:7)

ATHLETE CELJE - KRKA 45.30 (19:14, 9:4, 8:4, 9:8)

4. turnir:

ŠD JANA ATHLETE – KRKA 61:51 (19:17, 14:11, 12:11, 16:12)

MARIBOR – KRKA 60:32 (16:17, 16:1, 10:12, 18:2)

3. del tekmovanja:

1. turnir:

KRKA - JELŠA ŠMARJE 54:29 (27:15, 8:12, 7:0, 12:2)

KRKA - ČRNOMELJ 36:32 (18:14, 10:7, 4:5, 4:6)

 

 

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS

NAPOVEDNIK TEKEM

Generalni sponzor:

krka 

 Septabene

Glavni sponzor:

Sava

Ostali sponzorji:

fs prevozi

Impreso

Multivario

AMBIT

                                                            Gostišče Loka d.o.o.

MO NOVO MESTO